Gdzie jesteś mamo?

Kochani dostaliśmy bardzo wzruszającą prośbę na skrzynkę, nie mogliśmy odwrócić się plecami gdy tęsknota za mamą stała się silniejsza od wszystkiego. Pan Piotr zwrócił się do nas z ogromną prośbą i po długich przemyśleniach jednak serce podjęło decyzję. Przekażę Wam jego słowa i oto i one…
 
“Mam na imię Piotr do decyzji o tym by do Was napisać dojrzewałem kilka dobrych miesięcy nie mam niestety nawet zdjęć mamy, tylko w wyobraźni jej obraz pozostał…Ojciec wnikliwie sprawdzał żeby nic po niej nie zostało. W sercu nosiłem ją zawsze jak amulet, jej imię stało się dla mnie cenniejsze od wszystkiego. Mam bardzo zatarty obraz z dzieciństwa, wiem że byłem manipulowany przez rodzinę ojca… Mama być może też, być może były to tylko moje domysły ale ktoś zburzył we mnie dzieciństwo pełne marzeń, spędzone przy mamie… Jako 2-4 letnie dziecko niewiele z tego okresu pamiętam, mam tylko „przebłyski” danych sytuacji i w sercu narastającą tęsknotę.
 
Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu mamy, chciałbym jej tylko powiedzieć że ma dwie wspaniale wnuczki w wieku 11, i 6 lat jeśli nie będzie chciała mieć kontaktu zrozumiem, może nie powiedziała obecnemu partnerowi, dzieciom-dziecku, o swojej przeszłości, nie będę tego zmieniał. Chcę tylko wiedzieć że jest, a jeśli będzie chciała mieć kontakt to będzie mi bardzo miło, poznać jej wersje.
 
Wiele osób próbowało zniszczyć w nim te wspomnienia które próbował zatrzymać przy sobie. Bał się mówić, pytać innych o mamę tylko w nocnej ciszy mógł bez końca powtarzać jej imię tak bardzo mu ukochane. Pan Piotr 12 lat temu założył rodzinę i przez cały ten czas dojrzewała w nim decyzja by poznać i spróbować odszukać mamę. W tej decyzji bardzo wspierała go rodzina, żona i dzieci.
 
Piotr ma obecnie 34 lata urodził się 1/06/1985 roku w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym był to dzień dziecka dla wielu dzieci jest to wspaniały dzień ale nie dla Piotra który wciąż ogromnie tęskni za mamą która odeszła z nieznanego mu powodu. Dorastał w sidłach tej bolesnej tęsknoty i miłości do mamy. Mama Piotra ma na imię Ewa z domu Czapla urodzona 9/12/1970 r w Świdwin/ Szczecin – tyle ma z aktu urodzenia. Odpis aktu urodzenia ma go przed sobą, jak i małą czerwoną książeczkę zdrowia. Tyle pozostało po mamie”
 
Ojciec i mama Pana Piotra byli prawdopodobnie po ślubie cywilnym. Pani Ewa ma 49 lat. Piotr urodził się 1985 roku ma 34 lata. Mama Piotra była bardzo młoda gdy go urodziła jednak nigdy się nie dowiedział dlaczego tak naprawdę odeszła.
 
Kochani Pan Piotr wręcz błaga Was o pomoc. Ma nadzieję, że uda mu się kiedyś odnaleźć mamę, zdaje sobie sprawę, że jego mama być może ma swoją rodzinę, dzieci, nie chce być może kontaktu z synem ale bardzo chciałby wiedzieć, że ona żyje, że jest u niej dobrze. Pan Piotr ma wspaniałą rodzinę która mocno go wspiera i czeka na dzień kiedy spotka swoją ukochaną mamę.
 
Błagam nie krytykujcie nikogo, nie róbcie przykrości i nie oceniajcie. Jesteśmy by pomóc! – “Zaginieni przed laty”